WIADOMOŚCI I WYDARZENIA

Prezentacja - projekt ustawy PSMG

Przedstawiamy Państwu prezentację przygotowaną przez nasze Stowarzyszenie pt: "Zryczałtowany podatek dochodowy od przychodów z tytułu pracy na statkach morskich w żegludze międzynarodowej", która będz...

Czytaj więcej

Zmarł mgr inż. Jan Wójcik

Ze smutkiem informuję, że  po ciężkiej chorobie dnia 09 stycznia 2019 roku odszedł od nas  do Pana ś/p  mgr inż.  JAN WÓJCIK Wieloletni członek naszego Stowarzyszenia , uczestnik wielu naszych inicj...

Czytaj więcej

O BIAŁO-CZERWONEJ

Z pełnym namysłem i realistycznym optymizmem We wrześniu 2004 r. zrozpaczona załoga m/s „Ziemia Gnieźnieńska” – ostatniego wówczas statku Polskiej Żeglugi Morskiej, pływającego pod biało-czerwona ban...

Czytaj więcej

Kolega Wojciech Grochowalski na Manhattanie

Witam, w załączeniu relacja prasowa z mojego amerykańskiego projektu - jednego z kilku wydarzeń, tu ze spotkania w Stowarzyszeniu Weteranów Armii Polskiej w Nowym Jorku na Manhattanie. Z pozdrowieniem...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Wigilię Stowarzyszenia

Szanowni Państwo, Mam zaszczyt w imieniu Zarządu Stowarzyszenia zaprosić Członków Stowarzyszenia na Wigilię, która odbędzie się w dniu 15.12.2018 (sobota) o godz. 11:00 w Hotelu Domu Marynarza przy...

Czytaj więcej

Koncert w Konstancinie -Jeziorna 1 grudnia 2018 w Konstancińskim Domu Kultury.

Byli również znani ludzie sportu Andrzej Suproń, Grzegorz Skrzecz,Czesław Lang,Andrzej BOBO Bobowski, śpiewający ks. Bogdan Przegaliński i Odolanowska Kapela znad Baryczy / Bogusław Cebulski, Bogumił ...

Czytaj więcej

This module displays other Articles that are related to the one currently being viewed. These relations are established by the Meta Keywords.  All the keywords of the current Article are searched against all the keywords of all other published articles. Help

Działania PSMG w terenie

NASZ KONTAKT

Polskie Stowarzyszenie Morskie- Gospodarcze im. E. Kwiatkowskiego

81-576 Gdynia ul. Żuławska 5
Sekretariat PSMG Łódź ul. Wojskowa 2

 images\pdf\Gazet67.pdf

 

 

Wesprzyj nasze stowarzyszenie finansowo.

Nasze konto Nr 19 1020 3408 0000 4702 0161 0187