niedziela, 02 grudzień 2018 17:53

Wyróżnienia dla Kapeli znad Baryczy

Napisane przez
29 Listopada odebraliśmy zaszczytne wyróżnienia przyznane przez TOWARZYSTWO im. HIPOLITA CEGIELSKIEGO w Poznaniu. Uroczystość odbyła się w AULI im. LUBRAŃSKIEGO na terenie Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu z udziałem wielu znakomitych postaci władz samorządowych województwa wielkopolskiego, przedstawicieli nauki,kultury,biznesu i mediów oraz Zarządu Towarzystwa z Prezydentem dr. Marianem Królem,sekretarzem Dominikiem Górnym i Dyrektorem Edmundem Dudzińskim! Uhonorowanych certyfikatem " Najlepsze w Polsce- The Best in Poland" zostało kilka firm w kategorii produkt .W kategorii usługi w dziedzinie kultury wyróżnienie to otrzymała KAPELA ZNAD BARYCZY.
Przyznano także cztery medale " LABOR OMNIA VINCIT" za krzewienie idei pracy organicznej BOGUSŁAWOWI CEBULSKIEMU - twórcy kultury ludowej, poecie,muzykowi,Prezesowi Stowarzyszenia DOLINA BARYCZY , Szefowi Kapeli znad Baryczy z Odolanowa!To wielkie wyróżnienie dla Kapeli i dla mnie osobiście oraz naszego Miasta i Gminy Odolanów , które w ocenie wielu gości uroczystości jest jednym z najlepiej zagospodarowanych miejsc w Wielkopolsce!
                                                                                                                                         Bogusław Cybulski
  
                       
Czytany 1566 razy

NASZ KONTAKT

Polskie Stowarzyszenie Morskie- Gospodarcze im. E. Kwiatkowskiego

81-388 Gdynia ul. Traugutta 2
Sekretariat PSMG

 images\pdf\Gazet67.pdf

 

 

Wesprzyj nasze stowarzyszenie finansowo.

Nasze konto Nr 19 1020 3408 0000 4702 0161 0187